Wynajem autokarów wycieczkowych – Organizujemy wycieczkę

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – jak działa i co nam oferuje?
16 stycznia, 2018
Strony WWW - Tworzenie stron i sklepow internetowych
Jak robić dobre strony internetowe
1 stycznia, 2019

Wynajem autokarów wycieczkowych – Organizujemy wycieczkę

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Wybierasz się na wycieczkę? Co sprawdzić przy wyborze przewoźnika?

Każda wycieczka zaczyna się od ważnej kwestii, jaką jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Aby nie zgubić się w gąszczu ofert, sprawdź na co zwrócić uwagę zanim wynajmiesz autokar.

KUP BILETY PRZEZ INTERNET

Coraz więcej firm przewozowych ma opcję rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. W wygodny sposób możesz zorganizować podróż sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko komputera lub urządzenia mobilnego oraz dostępu do internetu. Rezerwując bilet przez internet, najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli bilet elektroniczny, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet jest bardzo wygodny, ponieważ nie musisz go drukować.

Kolejnym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania rabatu. Wiele firm oferujących wynajem autokarów organizuje promocje dla klientów, którzy kupują bilety przez internet. Jeśli planujesz dłuższą podróż, koniecznie sprawdź, czy wybrana przez ciebie firma przewozowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ AUTOKARY TWOJEGO PRZEWOŹNIKA

Przy planowaniu długiej podróży, istotnym aspektem będzie funkcjonalność autobusu autokaru, którym będziemy podróżować. należy upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik wygodną podróż. Większość firm przewozowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wnętrz swoich busów i autokarów- zapoznaj się z nimi! Sprawdź, czy siedzenia można regulować, czy będziesz miał gdzie wyprostować nogi. Może to być ważne szczególnie w razie szczególnie męczącej drogi- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu podróż minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo ważnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego autokaru jest klimatyzacja. Sprawdź zatem, pojazdy są w nią wyposażone. Długa podróż nieklimatyzowanym pojeździe lub marznięcie bez ogrzewania to również istotny czynnik długiej podróży.

Kolejnym niezbędnikiem w każdym dalekobieżnym autobusie jest wbudowana toaleta. Jest to szczególnie istotne szczególnie kiedy wynajmujesz autokar na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz wielokrotnych postojów.

Jeżeli długa podróż bywa dla ciebie trudna czy wybrany przez ciebie bus pozwoli ci na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu, bądź zaproponuje projekcję swojego. Dzięki gniazdkom na pokładzie będziesz mógł także wykorzystać produktywnie czas i np. nadrobić zaległości w pracy oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Pamiętaj, że jeden kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy- jeżeli zauważysz coś takiego, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług tego przewoźnika. Najbezpieczniej będzie jednak upewnić się, że kierowcy wybranego przewoźnika są odpowiednio przeszkoleni jeszcze przed podróżą. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie ma gwarancji, że wybrana przez nas firma wynajmująca autokary zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zainwestować w bilet trochę droższy i nie obawiać się czy, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie w podróży.

ZANIM ZAREZERWUJESZ BILET, SPRAWDŹ OPINIE INNYCH

Decydując się na skorzystanie z usług danej firmy wynajmującej autokary, warto sprawdzić, jak inni oceniają dane usługi Dzięki temu upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Pamiętaj, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach

Długa podróż często bywa stresująca, szczególnie dla osób, które nie przepadają za dalekimi wycieczkami. Kiedy wybór przewoźnika okazuje się nietrafiony, możemy się narazić na długie godziny w niekomfortowych warunkach. Powyższe porady mogą wydać się oczywiste, szczególnie dla tych osób, które podróżują dosyć często. jednak każdy z nas kiedyś pierwszy raz wybierał się w dłuższą podróż i potrzebował podstawowych objaśnień. Wygoda w podróży jest najważniejsza, dlatego warto starannie wybrać firmę przewozową

Więcej na Wynajem autokarów cennik

Komentarze są wyłączone.