Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli poszukujesz najefektywniejszej strategii reklamowej, zaplecze SEO to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Jest to zestaw funkcjonalnych, indywidualnych i niesamowicie skutecznych stron zapleczowych, czyli witryn internetowych promujących Twoją działalność i podwyższających pozycję Twojej strony w Google jednorazowo. Zaplecze SEO to rozwiązanie reklamowe, które po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie wzmoże jej świadomość w Sieci. Zwyczajnie wyższa rozpoznawalność marki, pełniejsze zyski i więcej Klientów. Jedna propozycja, a tyle możliwości.

Firma Topranking zapewnia profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla klientów reprezentujących różne gałęzie handlu. Blogi tematyczne, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony z ofertą – Twoje strony zapleczowe mogą przybierać każdą formę. My wybieramy indywidualne rozwiązania, niepowtarzalne teksty i wysoką wydajność zaplecza SEO. W końcu jesteśmy świadomi, tego, że zestaw kilku stron zapleczowych mocno pracuje na sukces Twojej pozycjonowanej witryny.

Zaplecze SEO tworzone przez Topranking to:

  • Ciekawe struktury stron zapleczowych
  • Indywidualna adresacja IP każdej strony zapleczowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Sposobność zarabiania na stronach pozycjonerskich (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, oraz korzystanie z reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Specjalistyczne teksty SEO z dużą liczbą fraz kluczowych

Przejdźmy jednak do konkretnych przypadków. Przedstawimy Ci historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które opracowaliśmy dla jednego z naszych Partnerów – jednostki zajmującej się handlem akcesoriami samochodowymi. Wskażemy Ci jak tworzymy zaplecze do pozycjonowania i jakie są efekty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta wykupiliśmy 3 witryny i zainstalowaliśmy je na wybranym hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał wyrażenia kluczowe zgodne z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały odrębną adresację IP, co jest szczególnie ważne przy linkowaniu.

Następnym zadaniem było zaprojektowanie designu każdej strony zapleczowej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, po czym na każdej umieściliśmy przyciągające uwagę teksty z optymalną ilością fraz kluczowych. Dwie witryny zapleczowe zostały zaprojektowane w formie poradnika, a jedna przedstawiała konkretne akcesoria, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Następnie zoptymalizowaliśmy każdą z witryn i rozpoczęliśmy proces linkowania. Dla każdej strony zapleczowej zarejestrowali także indywidualny profil na Facebook’u, gdzie raz w tygodniu wstawiamy nowe wiadomości o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po około trzech miesiącach zaczęło produkować ruch. Zainteresowani odbiorcy zaczęli korzystać z oferty przedsiębiorstwa naszego Partnera, co było fundamentalnym założeniem całego mechanizmu budowania zaplecza SEO. Dodatkowo pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta zmieniła się, dochodząc ostatecznie do pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Owszem! Zaplecze SEO jest w stanie istotnie wpłynąć na rozpoznawalność Twojej marki. I przyznajemy rację, strony zapleczowe mogą być dodatkowym źródłem dochodu. Skorzystaj z naszej rzetelnie przygotowanej usługi i zacznij reklamować swoją firmę w Internecie.