Katalogowanie

Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron to praktyczny i efektywny sposób na zdobycie wyszukiwarek internetowych. Najtańszy pakiet katalogowania zaczyna się już od 100 zł. A wydajność? Wzrost pozycji witryny nawet o kilkanaście miejsc w zwykłych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja łączy praktyczne koncepcje z tradycyjnymi strategiami pozycjonowania. Proponujemy Tobie ofertę dodania odnośnika prowadzącego do strony Twojego przedsiębiorstwa do nawet 100 profesjonalnych katalogów internetowych. Sprzedajemy przyjazne dla algorytmu wyszukiwarek artykuły SEO z stworzoną przez specjalistów bogatą liczbą fraz kluczowych. To jedyna rzeczą, jaką musisz zrobić, aby zaistnieć w internecie. To perfekcyjna taktyka marketingu internetowego. To usługa SEO która wzbogaci Twoją firmę.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Grupa 100 skutecznych katalogów seo
  • Niepowtarzalne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania w ofercie w rozmaitych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w Google
  • Najlepsza ochrona dla Twojej witryny

Case study

Nie zamierzamy zajmować Ci czasu historyjkami o tym jaka wspaniała jest nasza usługa dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skupimy się na pokazaniu Tobie przypadku jednego z naszych Kontrahentów. Sam\a zdasz sobie sprawę z tego, że nie powinno się nie skorzystać z usługi katalogowania stron w formie, jaką opracowaliśmy właśnie dla takich Konsumentów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką marki oferującej produkty do włosów w Toruniu. Swoje wyroby oferuje w niedużym salonie, a także przy pomocy sklepu internetowego. Ma dość sporą konkurencję. Pomimo to, po dodaniu w naszej grupie katalogów seo 40 tekstów SEO z odnośnikiem odsyłającym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji wzrosła z 25 pozycji na 15. Potem po dogłębnej optymalizacji strony internetowej sklepu i dodaniu dodatkowych 20 tekstów SEO, strona www skoczyła o dodatkowe kilka miejsc, trafiając do pierwszej dziesiątki bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google. Efekt dodawania stron do katalogów dość pozytywny. Tym bardziej, iż obecnie Pani Alicja oferuje swoje akcesoria szerszemu gronu odbiorców, a zyski z sprzedaży ciągle wzrastają.

Taki jest wynik finalny katalogowania seo. Niektóre procedury potrzebują jednak jeszcze dokładniejszego omówienia. Dla przykładu to czemu stawiamy na katalogowanie przy pomocy artykułów reklamowych. Naszym zdaniem teksty SEO są najkorzystniejsze z tego względu, że scalają dwa kluczowe czynniki pozycjonowania – ogromną ilość słów kluczowych i wysokiej jakości link zewnętrzny. Każdy tekst SEO jest niepowtarzalny. Nie powielamy zawartości, ponieważ może to wpłynąć na cofnięcie się pozycji witryny, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to 5000 znaków. Wyobraź sobie ile przeróżnych wyrażeń kluczowych wyrażających potrzeby użytkowników Google może zostać ukrytych w takim wpisie. Każdy tekst SEO to dodatkowo jeden, drogocenny link zewnętrzny. A im wyższa liczba takich odnośników, tym wyższa ranga Twojej witryny w Google.

Jak możesz zauważyć katalogowanie stron to szczególnie prosta technologia reklamowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się zdawać. Nie zwlekaj! Sprawdź nasze katalogi SEO i zostań z naszą firmą na dłużej. Twoja strona www, porównywalnie jak Pani Alicji, może dotrzeć na 1 stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.