Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, dzięki któremu zarządzanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży i nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą bez przerwy, spajających i ułatwiających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dostosowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości doboru modułów oraz poszerzenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na kompleksowe kierowanie firmy, wspomaga zarządzanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszystkie płaszczyzny działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do danych, ale równolegle dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada ugruntowaną pozycję w branży, enova365 proponuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie konieczności można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP?

Choć moduły mogą działać niezależnie, wspólna baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy jest to konieczne. Używanie systemu umożliwia umieszczanie szablonów metod pracy, wydzielanie obowiązków i uzupełnianie zestawień i raportów. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić krążenie informacji i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest także dostępny w chmurze oraz online, dzięki czemu firma korzysta z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wytypowane moduły i organizuje szkolenia z obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że firma zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie oprogramowania do kolejnych wersji. Taki układ zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność lub pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa przechowywania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

partner enova

Komentarze są wyłączone.