Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekty ogrodów – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament u notariusza
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę na całym świecie. Zdobycie go wymaga wielofazofych przygotowań. Dzięki nim z łatwością zaprezentujemy nasze umiejętności na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, czy podczas próby dostania się na studia. Perfekcyjnie sprawdzają nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie wszędzie można zdać taki egzamin. Taką sposobność dają tylko najlepsze kursy angielskiego. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki czemu otrzymujemy oryginalny certyfikat. Gdy zdecydujemy się na podejście do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która pomoże nam w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin to inny zakres umiejętności i jest dostosowany pod różne grupy społeczne, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki podzieleniu egzaminów na kategorie łatwiej jest się do nich dopasować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony ze względu na najmłodszych. Ocenia on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mogą otrzymać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich stopień zaawansowania i motywuje do dalszych starań powiązanych z nauką języka. Łatwiej jest im w późniejszych latach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, które przydadzą się na dalszych etapach kształcenia. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego osobom dorosłym. Zaliczony egzamin udowadnia posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuowanie nauki na wyższym stopniu zaawansowania i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz sposobność pracy w środowisku wielojęzycznym. Zaliczenie egzaminu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English oświadcza, że poradzisz sobie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z lektoratu na studiach, czy możliwość kontynuowania nauki w innym kraju w języku angielskim. Posiadając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest uznawany przez najbardziej popularne firmy. Informuje, że potrafisz już posługiwać się językiem angielskim tak samo w codziennym życiu, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już na najwyższym poziomie certyfikatem z serii Cambridge English. Oświadcza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy problemów z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już możliwość podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Nauka do tego egzaminu obejmuje specjalistyczne słownictwo wymagane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów weryfikuje nasze zdolności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest opcja dokładnej oceny poziomu wiedzy. Wyjaśnia to też wagę certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na 2 części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy okazję kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą wymowę oraz zakres słownictwa w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Oczywiście forma egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie potrafimy ocenić naszych umiejętności, dobrze jest udać się do szkoły językowej. Tam nauczyciele ocenią nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup wiekowych, ponieważ stopień trudności egzaminu rośnie adekwatnie do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też powiązane z tym, co chcemy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do konkretnej pracy, najprawdopodobniej wybierzemy inny, niż w sytuacji składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.