Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

pozycjonowanie w toruniu pozycjonowanie stron i sklepów skuteczne pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
27 kwietnia, 2017
adwokat toruń skuteczny prawnik kancelaria adwokacka z torunia
O odszkodowanie warto walczyć z dobrym adwokatem
28 kwietnia, 2017
dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Zabawa weselna jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością rodzinną, która powinna na stałe zapisać się w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Doskonale by było w sytuacji, jeżeliby przywodziła przede wszystkim przyjazne skojarzenia. Każda para marzy o pięknym, zrównoważonym i olśniewającym weselu. Zatem takim, na którym uczestnicy imprezy będą dobrze się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Obecnie systematycznie oglądamy treści reklamowe wyróżniające wódkę, papierosy oraz różne inne używki, np. herbatę. Zazwyczaj nieodpowiedzialne osoby planując wesele zamierzają zaspokoić wszystkich, a optymalną receptą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy go spożywamy przestajemy cokolwiek kontrolować oraz absolutnie nie przeszkadzają nam już przykre komentarze teściowej, lament najmniejszych gości i odór papierosów podnoszący się ponad nimi (pomimo iż sami nie palimy). Dj na wesele, wykwintne dania, rozmaitego pokroju zabawy oraz miła atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Wstrzemięźliwość na wspomnianych uroczystościach zdarza się niezwykle rzadko, jednak od jakiegoś czasu kilkanaście związków zaczęło rozpowszechniać powyższy styl. Dlaczego? – ze względu na niepełnoletnie dzieci, które absolutnie nie powinny poznawać bliskich pod wpływem silnych alkoholi, zaś z innej strony – jest to wskaźnik dorosłości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w zasadzie nie tylko przynależących do Kościoła katolickiego, jest zdania: „dobra impreza wcale nie zależy od miary spożytego trunku” bądź „w ogóle nie potrzeba alkoholu, aby znakomicie świętować”. W sytuacji ceremonii weselnych jest to o tyle niezwykłe, gdyż w naszym kraju przytoczone okazje od pokoleń były bogato zakrapiane. Pary, które zdecydowały się obecnie na wesele bez alkoholu przeważnie słyszały nieprzychylne aluzje, rezygnację z uczestnictwa w uroczystości albo wyrażenia „Wesele bez alkoholu? Hahaha”. O ile wynajęcie fachowego wodzireja na ceremonię wcale nie jest niczym zaskakującym, to niedobór napojów alkoholowych – owszem.

DJ dla wymagających gości

Udane przyjęcie to kompetentny DJ na wesele z Bydgoszczy oraz kompozycja dopasowana do gustów przyszłych uczestników. To właśnie on ustala harmonogram widowiska i konstruuje różne zabawy. Na weselu bez napojów wyskokowych jest dosłownie niezbędny. Cieszący się popularnością DJ to obietnica wyjątkowej imprezy choćby przez dwa lub trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego kluczowe obowiązki? Poza tym, iż jest odpowiedzialny za muzykę, to poszczególne zdarzenie musi być przez niego wystarczająco wcześnie oznajmione i poprowadzone. Każdy uczestnik ma się wspaniale bawić, nawet ten bardzo nieśmiały. Praca wodzireja zaczyna się zazwyczaj od określenia przybyłym gościom ich siedzeń, a od tego czasu – wraz z przyszłymi wydarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z uczestnikami, tłumaczy im ruchy podczas tańca, pokazuje rozmaitego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób wesoły, jednak nie kłopotliwy. DJ musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, szczególnie na ucztach bez napojów z alkoholem. Trzeźwi uczestnicy dużo więcej wymagają i to przez bardzo długi czas w zestawieniu do takich, którzy już na starcie wydarzenia są pod wpływem trunków.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez trunków niekiedy może toczyć się sporo klasycznych zabaw, m. in. wieczory kawalerskie, narodziny potomka, rocznice ożenku. Zamiast wydawać pieniądze na czysty alkohol, musujące wino oraz szampana, wystarczy wykazać się ociupinę lepszą pomysłowością. Wieczór kawalerski w niektórych przypadkach może ciągnąć się choćby parę dni, a w czasie imprezy Panna Młoda jest uczona do wypełniania roli dobrej małżonki. Taki stan rzeczy dotyczy wieczorów kawalerskich, podczas których w ogóle nie muszą świętować rozebrane tancerki. Uroczystości oraz mecze bez napojów z alkoholem są dobrą alternatywą zwłaszcza dla tych opracowywanych w konwencjonalnym stylu. Wielekroć Mężowie opowiadają, że planują bawić się doskonale na urodzinach, a nie tylko dzień później chwalić się znajomym ile udało im się wypić. Napój alkoholowy służy w pierwszej kolejności do tego, aby „ukrywać” istotne rzeczy, przykładowo brak doświadczania satysfakcji z imprezy, przywiązania do krewnych (czy ogólnie więzi społecznych) albo pejoratywnego spostrzegania odmiennej kultury. Częstokroć ludzie nie chcą brać ślubów, ponieważ nie mają środków pieniężnych na alkohol oraz w gruncie rzeczy nie odkrywają prawdziwego celu niniejszego zdarzenia. Wcale nie chodzi tutaj z pewnością wyłącznie o mocne alkohole, bo kosztów związanych ze ślubem i weselem jest znacznie więcej.

Wesela, narodziny dziecka i pozostałe familijne zabawy bez żadnych trunków nie różnią się tak naprawdę niczym od takich standardowych. W przydzielonym miejscu zapewnia świetną muzykę znany DJ, na twarzy zaproszonych osób dominują uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec w obłokach, rodzice jednej i drugiej strony trwają zachwyceni. Nie ma otumaniającego alkoholu, przez jaki zazwyczaj owe radosne chwile biegną w niepamięć i zastępuje je agresja, niezrozumienie, podłość oraz bijatyki uczestników zabawy.

Jeśli planujesz dowiedzieć się dużo więcej, kliknij tu – www.dj-bydgoszcz.pl

Komentarze są wyłączone.