Wynajem telebimów na duże imprezy

zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Precyzyjne zamykanie produktów tylko z zakręcarkami Zalkin
21 kwietnia, 2017
filmowanie dronem toruń filmy z drona filmowanie dronem cennik
Filmowanie i fotografowanie dronem
22 kwietnia, 2017

Wynajem telebimów na duże imprezy

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Dziś każda większa impreza musi posiadać właściwą scenografię wizualną i dźwiękową. W miejscach, gdzie najistotniejsze są: obraz, dźwięk i oświetlenie, niewątpliwie powinniśmy rozlokować supernowoczesne – i absolutnie wysokiej jakości – urządzenia transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest dziedziną wyjątkowo trudną, ponieważ każdy jednorazowy występ bądź zdarzenie sportowe powinno spełnić wymagania większości widzów. Tutaj oczywiście czekają oni z niecierpliwością na doskonałe widowisko bez zbędnych zakłóceń.

Telebimy to teraz daleko nowatorskie i ekonomiczne maszyny, przy użyciu których mamy szansę w czasie imprezy grupowej pokazywać różne treści, m. in. reklamy produktów darczyńców. Tego rodzaju „monitory” użytkuje się jako scenerię zdarzeń handlowych, na pokazach mody, dyskusjach i koncertach. Szczególnie często można je zauważyć w centrach handlowych, w galeriach sztuki i salach sportowych. Mają możliwość pełnić funkcję główną (dokładnie jak na imprezach muzycznych) lub jako swoisty kontekst (przykładowo w sytuacji meczy siatkówki). Jeszcze jednym wybiegiem na używanie ekranów LED jest umieszczenie ich w strefie miejskiej do wyświetlania reklam albo codziennych wiadomości, np. warunków meteorologicznych.

Należałoby zwrócić uwagę na to, że nie trzeba inwestować firmowych funduszy w tak wartościowy „instrument”. Od jakiegoś czasu nawet potężne korporacje korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – często w pakiecie – zyskują pomoc techniczną, przykładowo do przyłączenia kompletnego sprzętu przed uroczystością bądź jego zdjęcie natychmiast po nim. Dzięki przenośnej konstrukcji wyświetlacze mamy możliwość w bezproblemowy sposób przemieścić tam, gdzie są obecnie niezbędne. Przeważająca część placówek, jakie fachowo zajmują się umieszczaniem ekranów LED, mogą wykonać tę akcję w niespełna jedną godzinę. Można także dowolnie ustawić kąt nachylenia ekranu LED, a także operować nim dookoła własnej podstawy.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – bowiem takim wyrażeniem zazwyczaj w Internecie opisuje się wyświetlacze ledowe, które udostępniają rozmaite przedsiębiorstwa – wspaniale sprawdzą się na zebraniach. Nierzadko przekaz nie może trafić do wszystkich zebranych (uciążliwe jest zebranie ich w określonym rejonie), zaś ekrany skutecznie likwidują ów problem. Ponadto wszyscy odbiorcy mają szansę aktywnie uczestniczyć w naradzie, a mianowicie na żywo prosić o wyjaśnienia.

Wydarzenia i imprezy plenerowe, przykładowo imprezy artystyczne, to dodatkowe wydarzenia, na których powinny być zamontowane telebimy. Przekaz musi „dojść” do setek gości i nie musi być skoncentrowany w najważniejszym rejonie. Zazwyczaj oprócz indywidualnego kluczowego telebimu mocuje się kilka niezależnych w rozmaitych obszarach miasta, które zatrzymują dodatkowych zainteresowanych. Czasami tym zdarzeniem będzie noc kabaretowa, natomiast od czasu do czasu koncert legendarnego zespołu. W pierwszym przypadku istotnie powinny wystarczyć dwa rozstawione po bokach telebimy, na jakich będą skupiać się uczestnicy imprezy z najodleglejszych rejonów. Jeśli chodzi o koncerty obowiązkowa jest fachowa inscenizacja, która bazuje na ulokowaniu najlepszej jakości nagłośnienia, świateł, efektów scenicznych (przykładowo licznych laserów).

Codzienne życie telebimów

Duże wyświetlacze ledowe są świetnym rozwiązaniem nie tylko na spore zabawy, jakie przyciągają setki lub tysiące ludzi. Możemy je zaobserwować codziennie, m. in. w kawiarniach bądź „pod parasolami” w lato. Osoby, jakie z jakiegoś powodu w ogóle nie mają możliwości zawitać w nowym miasteczku na niecodziennym spotkaniu sportowym, mogą bezproblemowo „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i obserwować relację z meczu drogiej drużyny. Obserwatorzy mogą wówczas liczyć na najlepszą klasę przekazywanego obrazu oraz wielkie emocje. Najczęściej przedsiębiorstwa, jakie wynajmują przytoczone telebimy, oferują również zadaszoną estradę, ławostoły, przystawki i dania główne i multum dodatkowych atrakcji.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

W przypadku kiedy chcemy kupić telebim, wówczas opłata będzie chwiać się mniej więcej od 11 tys. do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Znakomitej klasy, gigantyczne telebimy będą miały wartość od około 47.000 zł w górę. Z pewnością bardziej opłaca się wynająć telebim (głównie, jeśli wydarzenie będzie miało charakter epizodyczny). Od razu po napisaniu w wyszukiwarkę, m. in. wyrażenia „telebim wynajem”, można ustalić, iż opłaty wynajmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się plus minus od kilkudziesięciu złotych za dobę. Wszystko w gruncie rzeczy zależy od określonej propozycji (i liczebności wypożyczonych telebimów), jak również obszaru aktywności wyselekcjonowanej firmy.

Jeśli zafascynował Cię ów artykuł i planujesz dowiedzieć się dużo więcej o oprawie dźwiękowej i wizualnej na różne zdarzenia, wejdź w odnośnik po prawej stronie – Telebim do wynajęcia – a być może odszukasz to, czego obecnie poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.