Dekoracje weselne sal Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja laserowa
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne sal Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które uświetnią każdą część ceremonii. Wielki wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać te elementy, jakie będą pasowały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji weselnych w kościele jest stworzenie niesamowitego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, co ważne nie może być ich zbyt dużo, żeby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na ozdabianiu drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie zawadzały gościom w swobodnym przemieszczaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych świeczników i latarenek, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale też zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, żeby ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być nieozdobione, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia i doda mu elegancji. Zwykle takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, jakie para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na wesele uświetni też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Przy dekoracji samochodu także można wykazać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu kolorach i wzorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Tak samo wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując wesele. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by zbudować niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam też niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu albo podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na ślub są pokrowce, jakie można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto jest wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest dużo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.