Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
7 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
W jakich sprawach pomaga notariusz?
9 kwietnia, 2017

Sposoby na płaski brzuch – odchudzanie, ćwiczenia i lipomasaż

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Jak wyszczuplić brzuch?

Doskonale płaski brzuch to fantazja dużej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Fajnie by było, gdyby był cudownie umięśniony i odrobinę atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka partia ciała, która jest dla nas epicentrum w czasie wysiłku oraz przy korzystaniu z różnorodnych diet. Te osoby, jakie bardzo dużo poświęcają uwagi własnej kondycji, mają szansę pochwalić się ślicznym, gładkim brzuszkiem oraz dumnie krążą po plaży czy wyprężają się na leżakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, bowiem brzuch jest taką sferą ciała, która przyciąga płeć przeciwną. Możemy jednakże zobaczyć takie osoby, jakim w ogóle nie zależy na przesadnym negliżu i wcale nie odsłaniają tak często umięśnionego brzuszka. Nad kondycją należy pracować – nie dajmy się wyprowadzić w pole.

Jeśli będziemy leżakować sobie po południu w łóżku zamiast chodzić na fitness w wodzie lub ćwiczyć na siłowni, wówczas na sto procent w ogóle nie spełnimy takiego marzenia. Zamiast zachwycającego bikini albo spodenek, będziemy zmuszeni nosić duże kostiumy, tankini z szortami bądź szorty i t-shirt. Każdy powtarza: zrób coś z tym, zadowalające efekty przyniesie odpowiednia dieta oraz aerobik. Lecz czy na pewno? Czy jest to naprawdę takie łatwe, jak powiadają ludzie z boku? Czy dobra jest dieta zawierająca tylko warzywa oraz owoce, trochę spacerów i co najważniejsze – brzuszków, by móc chwalić się wszystkim naokoło pięknym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie w zasadzie nie opiera się jedynie na wymienionych prostych rzeczach, lecz także na genetyce, czyli tendencjach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Krótko mówiąc nie możemy uwolnić się od tkanki lipidowej jedynie w pewnym rejonie, obowiązkowy jest kompleksowy trening wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszcz na ciele spala się proporcjonalnie, inaczej mówiąc – w jakiejkolwiek partii ciała proporcjonalnie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wielostronnie, dotyczy wszystkich partii ludzkiego ciała, natomiast reklamy, które mówią inaczej, po prostu naciągają. Fundamentalną rolę pełni tu genetyka, ponieważ pewne osoby posiadają poważniejsze tendencje do gromadzenia tkanki tłuszczowej wyłącznie z tego względu, iż ich rodzice, dziadkowie i inne osoby z rodziny, również miały z tym wielki kłopot. Podczas robienia wyłącznie samych brzuszków na pewno absolutnie nie uwolnimy się od szpecących fałdek, bo w tymże czasie będziemy wykorzystywać za małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch wzmacniają mięśnie w dręczącej nas strefie i po krótkim czasie może się okazać, iż posiadamy tam o wiele więcej centymetrów niż się spodziewaliśmy. Mięśnie nabierają siły (wykształci się nam dobre wsparcie), natomiast tłuszcz przetrwa.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz zrównoważonej diety i ruchu globalnego (zatem treningów działających w interesie wszystkich części ciała, a nie wyłącznie wyselekcjonowanej grupy), mamy szansę zaczerpnąć z specjalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tu jednak o to, aby całymi dniami uczęszczać na masaże jakimiś wyszukanymi urządzeniami…i podarować sobie owe czynności przytoczone wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą splecione – odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią naszą skórę, usuną cellulit, wyrównają fałdki w obszarach, na jakie dieta i ćwiczenia fizyczne nie są w stanie nic poradzić.

Ostatnio takim ciekawym sposobem na płaski brzuch jest przykładowo liposukcja bez skalpela za pomocą maszyny Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy możliwość skutecznie zredukować zbędny tłuszczyk z kluczowych partii ciała, m in. na udach. Chodzi tutaj krótko mówiąc nie tylko o efektowne wyrzeźbienie figury po pojedynczym zabiegu, lecz pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica wciąga w regularnych odstępach fragmenty skóry, zaś fale dźwiękowe bombardują komórki tłuszczowe. Są one następnie usuwane z organizmu poprzez limfę, a później – poprzez wątrobę. Mamy możliwość również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej elastyczność, rzeźbi sylwetkę, leczy cellulit oraz ogranicza miejscowy tłuszczyk. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus działa nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz także na mięśnie. Zaś ściśle: aktywizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod skórą i bicepsy, żeby szybciutko oraz sprawnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ma formę upłynnioną, ponieważ wpływają na niego promienie radiowe. A to powoduje, że nasza bariera ochronna oraz mięśnie są mocno rozgrzane. Takim urządzeniem mamy szansę też łagodzić intensywność zmarszczek wokół oczu i ust, jak również wymodelować owal twarzy. Sporo osób decyduje się poza tym na terapie z użyciem endermologii, np. na lipomasaż. To pewnie najatrakcyjniejsza alternatywa, bowiem musimy wdziać profesjonalny ubiór, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „jeździ się” po owym ubiorze.

Jeśli zafascynował Cię ten artykuł, szukasz efektywnego sposobu na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuchu, to wejdź w odsyłacz tutaj – Odchudzanie – a może znajdziesz akurat to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.