Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

odszkodowania toruń dochodzenie odszkodowań kancelaria odszkodowawcza
Odszkodowania i ubezpieczenia zdrowotne
11 kwietnia, 2017
Dj łódź profesjonalny dj dj na imprezę
Impreza wszechczasów – zaproszenia, jadłospis i DJ
12 kwietnia, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Duże wyświetlacze ledowe od kilku lat są niezmiennym komponentem wielkomiejskiej architektury. Obszary, w jakich są zamontowane, nabierają kompletnie innego charakteru. Są chętniej obchodzone, zaś informacje dużo szybciej są rejestrowane przez przypuszczalnych Kontrahentów. Technologia LED na sto procent posiada mnóstwo zalet, jednak krótko mówiąc nie kwalifikuje się do najtańszych. Czynniki pogodowe nie mają wpływu w żaden sposób na intensywność ekranu LED, ani na metodę emitowania poprzez niego treści. Poniektóre są tak jasne, iż można się im przyglądać z odległości kilkunastu metrów. Ponadto nasłonecznienie wcale nie stanowi poważniejszego kłopotu – treści reklamowe są perfekcyjnie widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED dobrze funkcjonują w czasie zawiei, gradu bądź burzy. Obecnie są stosowane jako kluczowy sposób do dostarczania wielorakich informacji, np. reklam, kursów walut lub efektów sportowych. Jako praktyczne narzędzie marketingowe telebimy stały się wręcz nieodzowne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest tak potrzebna produktowi, jak prąd elektryczny żarówce – to kwestia oczywista. Ażeby podnieść sprzedaż, m. in. rozszerzyć grono solidnych Interesantów oraz zaintrygować nowych, trzeba obowiązkowo wybrać sposób reklamy. Marki, które są w stanie dać o wiele więcej pieniędzy, będą zamieszczały spoty marketingowe na szerokich ekranach LED bądź polecać swoje towary w telewizji. W jaki sposób faktycznie wygląda rzecz z telebimami? Czy wynajem ekranów jest autentycznie taki dogodny? Jak ma się kwestia z ekranami diodowymi z perspektywy technicznej? Co zrobić, ażeby po długim czasie (np. po kilku latach) pokazywał reklamy jak nowy? Wcale nie da się skrótowo odpowiedzieć na wszystkie pytania, ponieważ wybrane kwestie wiedzą tylko osoby znakomicie znające branżę.

Załatwiając zakup albo najem telebimów, trzeba zwrócić uwagę na co najmniej kilka kluczowych spraw, jakie mają ogromny wpływ na jego funkcjonowanie po długim okresie. W sumie nie chodzi jedynie o opłatę i klasę, na jakie w pierwszej chwili kierują uwagę konsumenci.

Jakość diod, z których został zbudowany ekran LED

Taki czynnik orzeka o żywotności ekranu, jego przejrzystości i… kosztowności. Ekrany LED niezwykle tanie są zawsze utworzone z chińskich diod, które posiadają bardzo małą intensywność i mogą przysparzać mnóstwo dylematów w trakcie konserwacji. Poza tym niejednokrotnie można dostrzec przebarwienia ekranu, które są najzwyczajniej w świecie różnicą temperatur, jaka dokonuje się w diodach o rozmaitych barwach. O wiele bardziej przychodowy jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Mówiąc w skrócie nie oszukujmy się jednak – najlepsze ekrany LED są tworzone w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii.

Metoda przytwierdzania osobnych diod

Istotne jest to, czy są montowane ręcznie czy maszynowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, powinniśmy liczyć się z tym, że poszczególne diody są w stanie ulec uszkodzeniu oraz będą słabnąć. W efekcie na ekranie będą obserwowalne ciemne punkciki, zaś odbudowa także nie zalicza się do najprostszych. Diody dodawane maszynowo nie sprawią nam wspomnianych problemów.

Intensywność telebimu

Absolutnie nie może być zależna od czynników klimatycznych, np. temperatury powietrza lub nasłonecznienia. Wyrazistość w stopniu 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, aby móc wyświetlać treści reklamowe w dowolnych warunkach, chociażby w czasie obfitych opadów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Powinniśmy bezwzględnie rzucić okiem na oprogramowanie, przy użyciu jakiego będziemy mieli szansę wdrażać zmiany na ekranie LED, a konkretniej prezentować nowe reklamy, dobierać je w wybranej kolejności itd. Dobrze by było, gdyby ekranem LED można było operować na odległość (zatem poprzez Internet). Jednym z najpopularniejszych programów jest naturalnie Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy szansę przy jego użyciu przygotowywać naprawdę rozbudowane zestawienia materiałów promocyjnych, co zarówno dla firmy wypożyczającej ekran, jak również dla oferenta, jest niesamowicie ważne.

Czy opłaca się inwestować w telebimy?

Całość zależy od tego, w której dzielnicy będzie się znajdować, jakie będzie mieć gabaryty i marki. Jeśli zainwestujemy w chiński telebim, to bez wątpienia musimy mieć na względzie to, iż będzie wymagać dużej liczby reperacji, zaś co za tym idzie – nakładów finansowych. Telebim ma dużą przewagę nad typowymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie czytelność obrazu. Konsumenci wyraźnie zwracają uwagę na ruchome reklamy, które zajmują identycznie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób stawka wynajęcia telebimu może być ceną zaporową, natomiast na wzniesienie telebimu należy mieć dodatkowe pozwolenie (absolutnie nie wolno umieścić zaprezentowanego mocnego obiektu „obojętnie gdzie”). Należałoby wspomnieć, że ekrany LED w ogóle nie mogą być instalowane równolegle do ulicy, bowiem oślepiają kierowców – są więc ujmowane trochę jak niebezpieczeństwo. Dobrze jest jednakże zakupić albo wypożyczyć wysokiej jakości telebim, ponieważ Konsumenci w opisanym przypadku lepiej pamiętają treści reklamowe. A przedsiębiorstwa częściej płacą za transmisję reklam, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaabsorbowany zaprezentowaną metodą promocji, wejdź w link mieszczący się tutaj – Wynajem ekranów

Komentarze są wyłączone.