Autokary wycieczkowe Toruń – Koszty

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty językowe z Angielskiego – Kursy językowe w Toruniu
14 maja, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Wizyta u ortodonty
4 sierpnia, 2019

Autokary wycieczkowe Toruń – Koszty

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary cechują się wysoką klasą, w stosunku do potrzeb pasażerów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na komfort podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. Zwykle dostępny jest także barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, port USB, gniazdko oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na specjalną okoliczność. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przewiezienia dużej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, do których należą wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy organizacji delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku zachowuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają okresowe testy. Zasadnicze są też wykonywane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej kadry nazdoruje wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, łączył się z wysoką jakością.

Aby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się zamieniają oraz dbają o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie kierowców przekłada się na doskonałą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia pozwala też na większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także obserwowania autokarów dzięki GPS. To także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość waha się od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w międzynarodowe trasy.

Dobrze również sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego autokaru. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy posiada wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Pomocne mogą okazać się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZTY WYNAJĘCIA AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, cena za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dołączyć takie czynniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zaplanowaniu drobnych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Naturalnie można też liczyć na zniżki. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pomaga wydajniej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Autokary Toruń

Komentarze są wyłączone.